Разумков заявив, що є членом фракції “Слуга народу” і хоче працювати в комітеті – UA Новини
Четвер, 9 Грудня
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Разумков заявив, що є членом фракції “Слуга народу” і хоче працювати в комітеті

Деталі!

Народний депутат Дмитро Разумков заявив, що після відкликання його з посади голови Верховної Ради він автоматично продовжує членство у фракції “Слуга народу”, оскільки не подавав заяв про вихід з її складу, і фракція також не ухвалювала рішення про його виключення.

“Ситуація така: у свій час 29 серпня (2019 року – ІФ) я вступив до фракції “Слуга народу”. Згідно з Регламентом Верховної Ради, голова, перший заступник і заступник не входять до жодної фракції. Ця норма була виконана, але якихось додаткових документів, заяв про вихід (із фракції – ІФ) не було, і про виключення фракція не ухвалювала рішення. Тому після завершення моєї каденції на цій посаді (голови парламенту – ІФ) фактично я автоматично повертаюся до фракції… на сайті Верховної Ради я позафракційний, але виходячи з логіки (є членом фракції “Слуга народу” – ІФ)”, – сказав Разумков журналістам перед початком пленарного засідання у вівторок.

Водночас він зазначив, що написав листа на ім’я голови фракції “Слуга народу” Давида Арахамії з проханням погодити його напрям для подальшої роботи як члена парламентського комітету з питань свободи слова.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


От Mediametrics


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях