Співробітники ПриватБанку почали телефонувати з погрозами родичам клієнтів - UA Новости
Пятница, 18 июня
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Співробітники ПриватБанку почали телефонувати з погрозами родичам клієнтів

Клієнт Приватбанку поскаржився на дивну поведінку співробітників фінустанови, які дозволяють собі телефонувати і погрожувати батькам власників карток Gold.

Відгук обуреного українця з’явився на сайті «Мінфін», користувач, зареєстрований під ніком «fedia1994», розповів про свій негативний досвід співпраці з державним Приватбанком.

«КО *** Й банк. За рекомендацією консультантів відкрив Gold картку. Через деякий час пішов в банк її закрити. Мені по суті відмовили. І потім я про неї забув. На ній утворився борг 90 гривень. Так ці *** ПриватБанку дзвонили моїй мамі і погрожували. Я дуже хочу надати цій справі розголосу. Я ні за що заплатив 90 гривень. Плюс ці *** моїй мамі нерви шарпали. Ще питання звідки вони її номер телефону знайшли. Настійно прошу ігнорувати цей банк. Оцінка з 5 (п’яти ) ставлю 0 (нуль) «, — написав fedia1994 в коментарі про роботу співробітників ПриватБанку.

Співробітники ПриватБанку почали телефонувати з погрозами родичам клієнтів

Служба підтримки клієнтів ПриватБанку відповіла, що при відсутності заборгованості по карті, її можна в будь-який момент закрити. Щоб розібратися в причинах відмови клієнтові запропонували обговорити питання в особистих повідомленнях.

От GiraffОт Mediametrics


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мы в соц. сетях