Укрзалізниця запускає міжнародні пасажирські перевезення: названі головні напрямки - UA Новости
Среда, 16 июня
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Укрзалізниця запускає міжнародні пасажирські перевезення: названі головні напрямки

Укрзалізниці погодила з деякими зарубіжними країнами відновлення пасажирських перевезень з червня 2021 р. Безпересадочні вагони курсуватимуть з ж/д вокзалів України в декількох напрямках.

Зупинене через пандемію коронавіруса міжнародне залізничне сполучення між Україною та іншими країнами, нарешті, починає відновлюватися. Укрзалізниця в червні запускає безпересадочні вагони в напрямку Київ — Відень (Австрія).

Крім того, досягнуто попередніх домовленостей про відновлення ж/д сполучення між Україною та Угорщиною. Укрзалізниця також повідомляє про переговори, що ведуться з представниками залізниці Польщі, метою яких є відновлення швидкісного залізничного сполучення між двома державами.

Укрзалізниця запускає міжнародні пасажирські перевезення: названі головні напрямки

«Зараз в Україні та сусідніх країнах спостерігається стабілізація ситуації з поширенням коронавирусной інфекції. Це дозволяє вести переговори із залізничними адміністраціями країн-сусідів по відновленню міжнародних маршрутів. Минулого тижня оглянули готовність інфраструктури на заході країни, яка межує з країнами Європи. Тут ми почали ряд проектів і робіт. Тому можу з упевненістю сказати, що Укрзалізниця готова до відновлення цих перевезень», — повідомив виконуючий обов’язки голови правління АТ» Укрзалізниця «Іван Юрик.

От GiraffОт Mediametrics


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мы в соц. сетях