Київстар пропонує абонентам застрахувати свої смартфони: умови нової послуги – UA Новини
П’ятниця, 24 Вересня
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Київстар пропонує абонентам застрахувати свої смартфони: умови нової послуги

Київстар запустив нову послугу, якої немає у інших мобільних операторів. Тепер абоненти Київстар можуть застрахувати свій смартфон на невелику суму прямо в режимі онлайн.

Дана страховка буде стосуватися тих випадків, коли заводська страховка не працює. Гарантія, яка видається при покупці нового смартфона, покриває далеко не всі проблеми. Більше того, вона стосується виключно тих випадків, які можна інтерпретувати як заводський брак. Крадіжка, втрата телефону, важкі пошкодження смартфона через падіння або удару – все це не страхові випадки. Компенсувати такі втрати допоможе мобільний оператор Київстар. За допомогою спеціального сервісу від Київстар оформити страховку на свій смартфон можна, не виходячи з дому. Врегулювати страховий випадок також можливо в дистанційному режимі. Страховка від Київстар дозволить отримати компенсацію при ремонті відповідно до чеку на ремонт. Кількість звернень по страховці – необмежена. Максимальна сума виплат по страховці – 15 тис. грн.

Київстар пропонує абонентам застрахувати свої смартфони: умови нової послуги

Компенсацію можна буде отримати і в разі втрати або крадіжки смартфону. Для офомленія страховки абонент Київстар повинен бути повнолітнім і надати чек і гарантійний талон до свого телефону. Оформити страховку можна прямо на сайті мобільного оператора.

Київстар пропонує застрахувати не тільки смартфони, але і смарт-годинник, планшети і інші “розумні” гаджети. Вартість страховки складає в середньому 10-12% від вартості пристрою. Договір укладається на 1 рік з можливістю продовження.

От GiraffОт Mediametrics


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях