Російський опозиціонер Олексій Навальний припинив голодування в тюрмі - UA Новости
Среда, 16 июня
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Російський опозиціонер Олексій Навальний припинив голодування в тюрмі

До нього допустили медиків.

Російський опозиціонер Олексій Навальний прийняв рішення припинити голодування в тюрмі. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву Навального в Instagram.

На таке рішення Навальний вирішив піти після того, як його двічі оглянув консиліум цивільних лікарів. У той же час опозиціонер продовжує вимагати допуску до нього «необхідного лікаря».

«Лікарі, яким я повністю довіряю, вчора випустили заяву про те, що ми з вами добилися досить, щоб я зняв голодування. Ну і — скажу відверто — їх слова про те, що аналізи показують: «через мінімальний час лікувати не буде кого» здаються мені заслуговують на увагу», — заявив Навальний.

Також опозиціонер ще раз підкреслив, що у нього як і раніше пропадає чутливість ділянок рук і ніг. Власне, з урахуванням прогресу розвитку симптомів Навальний і вирішив виходити з голодування. За правилами це займе 24 дня.

Раніше ми повідомлялось, що голод Навальному в колонії пригрозили годувати насильно. З моменту прибуття в колонію політик схуд на 15 кілограмів, його стан здоров’я погіршився.

От GiraffОт Mediametrics


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Мы в соц. сетях