Яку криптовалюту купити прямо зараз: експерти дали поради для початківців – UA Новини
П’ятниця, 30 Вересня

Яку криптовалюту купити прямо зараз: експерти дали поради для початківців

В першу чергу це повинна бути криптовалюта, в перспективах якої Ви особисто не сумніваєтеся.

Пандемія коронавірусу внесла корективи в усі сфери життя, в тому числі в економіку. Під ударом опинилися фінансові варіанти вкладення коштів – валюти і навіть золото.

На цьому тлі інвестори перекинули свою увагу в бік тоді ще “непопулярного” класу активів – криптовалюти. Експерти РБК розповіли, які цифрові активи обов’язково повинні бути в криптопортфелі у 2022 році.

Яку криптовалюту купити прямо зараз

  • Біткоїн, беззмінний лідер крипторинку. Найбезпечніший варіант електронних активів серед всіх, випущених на цей момент. Капіталізація становить $762 млрд.
  • Ethereum (“ефір” в простолюдді). Також повинен бути в портфелі інвестора, як друга за капіталізацією криптовалюта. Нині інтерес до неї підігрітий переходом на алгоритм Proof-of-Stake, завершити який планується до літа цього року.
  • Лайткоїн. Попри статус бюджетної копії біткоїна, є однією з найстаріших та найбільш недооцінених криптовалют на ринку. У 2021 році монета продемонструвала дуже цікаві результати та доробок на перспективність.
  • Dogecoin. Найдорожча жартівлива криптовалюта та улюблениця Ілона Маска. Часто використовується для оплати через нескладний механізм використання та невелику вартість. Залежна від галасу, створеної навколо неї в інформаційному полі.
  • Cardano (ADA). Попри свою відносно нещодавню появу на біржі цифрових валют, вона вже демонструє разючі результати – займає 7 сходинку в рейтингу з капіталізацією $33,8 млрд.
  • Solana (SOL). Вважається одним з головних конкурентів Ethereum. Напередодні один з найвідоміших криптотрейдерів Остін Арнольд додав її у свій топ “вибухових” цифрових монет, яких у 2022 році чекає успіх.
  • Polkadot. З початку 2022 року увірвалася в десятку криптовалют за капіталізацією. Експерти вважають, що швидкість розвитку проєкту дозволить йому незабаром надавати на ринок криптовалюти такий же вплив, як і ефір свого часу.


ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


От Mediametrics


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях