В Україні готують ще одну пенсійну реформу: що буде з нашими зарплатами – UA Новини
П’ятниця, 17 Вересня
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

В Україні готують ще одну пенсійну реформу: що буде з нашими зарплатами

Платити будуть всі?

У нашій країні планують провести чергову пенсійну реформу.

Про те, що в уряді активно обговорюють передбачувані зміни в пенсійній системі, щоб офіційно працевлаштовані громадяни не тільки погашали виплати нинішніх пенсіонерів, а й дбали про власну гідну старість, пише видання “Українська правда”.

На цей час усі працюючі, як і їх роботодавці, платять внески в ПФУ, після чого частина цих коштів спрямовуються на виплати вийшли на заслужений відпочинок. Таким чином, пенсії нинішнім працевлаштованим, має забезпечувати наступні покоління громадян України – саме так і працює чинна солідарна пенсійна система.

Зараз в нашій країні проживає близько 11,3 мільйона пенсіонерів, при цьому зайнятого населення – всього 16 мільйонів, але ще 20 відсотків працевлаштовані в неофіційному порядку, і не платять внески в ПФУ. Таким чином, 11 офіційно працюючих забезпечують 10 пенсіонерів. Втім, і їх внесків не вистачає: понад 30 відсотків надходжень до Пенсійного фонду складають дотації з державного бюджету, і цього року ця сума досягла 38 мільярдів гривень.

Пенсії 2021. Фото: скріншот YouTube-відео.

Виходячи з цього, найближчим часом, але поки ще в уряді не можуть назвати точну дату, може бути введений другий Пенсійний рівень. У Кабміні пропонують брати 2 відсотки від ЄСВ і ще 2 відсотки – від податку на доходи фізичних осіб, і направити ці кошти в ПФУ. Але існує й альтернативний варіант – накопичувальна пенсійна система, при якій на персональний рахунок працевлаштованого почнуть перераховувати як мінімум 3 відсотки: 2 буде оплачувати роботодавець, а ще 1 відсоток – сам працівник.

От GiraffОт Mediametrics


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях