“Нафтогаз” впроваджує нову технологію видобутку газу – UA Новини
Середа, 20 Жовтня
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

“Нафтогаз” впроваджує нову технологію видобутку газу

Компанія по-новому прогнозуватиме ризики та ухвалюватиме рішення щодо виробничих планів з буріння нових свердловин.

Підприємство групи “Нафтогаз”, “Укргазвидобування” (УГВ), починає застосовувати нову для України технологію видобутку газу. Компанія впроваджує нові методи басейнового аналізу та моделювання вуглеводневих систем для пошуку та розвідки вуглеводнів.

Про це повідомляє прес-служба УГВ.

Зазначається, компанія буде виконувати аналіз просторових динамічних 4D-моделей вуглеводневих систем. Це допоможе прогнозувати ризики, розраховувати економіку проектів та ухвалювати рішення щодо виробничих планів, зокрема буріння нових свердловин.

“Укргазвидобування” планує використовувати басейновий аналіз для оцінювання нафтогазового потенціалу ділянок Чорного моря, пошуків вуглеводнів у Карпатському складчастому поясі та вивченню ліцензійних ділянок у Дніпровсько-Донецькому басейні.

“Басейнове моделювання – це ще один крок до зниження ризиків, у першу чергу, буріння. Завдяки цій технології ми зможемо підвищити точність оцінки ризиків як для окремих перспективних об’єктів, так і для великих геологічних структур із метою нарощування ресурсної бази та видобутку “Нафтогазу”, – цитує прес-служба директора дивізіону “Нафтогаз Розвідка та Видобування” Олександра Романюка.От Giraff


От Mediametrics


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Мы в соц. сетях